Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Partneři závodu

img_sponzor3.png

OUTDOOR-SPORT s.r.o.
www.outdoor-sport.cz


Půjčovna - servis - prodej

Lyže - Snowboardy - Běžky

Elektrokola - Kola 

img_sponzor2.png

THSOFT s.r.o.
www.thsoft.cz


Firma THSOFT s.r.o. dodává moderní webové technologie a aplikace typu klient-server.

Provozuje hosting webových aplikací a webových stránek a buduje nejmodernější optické sítě až do domu pro připojení k internetu.

Firma je členem sítě TTNET, která připojuje 10 tisíc domácností v regionu východních Čech.

 

Firma BB Com s.r.o. se zaměřuje především na výrobu profi a hobby substrátů, které na trhu naleznete pod naší obchodní značkou Florcom®
Nabízíme široký sortiment HOBBY a PROFI substrátů, speciální substráty pro zelené střechy, trávníkové substráty, rašelinu, mulčovací a piniovou kůru i další dekorační materiály. Nedílnou součástí je nabídka hnojiv a travních osiv.
Inovace technologií zajišťují vysokou jakost výrobků. Stálou kvalitu substrátů Florcom® zaručuje moderní technologický park, průběžné provozní testy a permanentní kontrola.

img_euroregion_glacensis.png


Euroregion Glacensis je nadnárodní dobrovolné zájmové sdružení měst a obcí a dalších právnických osob na území okresů  Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Hradec Králové, Trutnov, Jičín, Chrudim, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Pardubice a Šumperk na české straně a powiaty kłodzki, ząbkowiski, wałbrzyski, strzeliński, świdnicki, dzierżoniowski a město Wałbrzych na polské straně. Jeho hlavním úkolem je podpora česko-polské přeshraniční spolupráce a rozvoje příhraničního území, která jsou spjata úzkými geografickými a historicko-politickými vazbami.

img_sponzor5.pngŠmídl s.r.o.
www.smidl.cz


Společnost Šmídl pokrývá celý rozsah služeb v oblasti vnitrostátního i mezinárodního transportu, logistiky a skladování zboží a dalších outsourcingových služeb v oboru. Zoptimalizujeme pro vás proces od naskladnění zboží u výrobce, přebalení v našem logistickém centru až po dopravu na určené cílové místo k finálnímu naskladnění. Díky našemu zkušenému týmu odborníků v oblasti logistiky a rozsáhlé flotile vozidel dokážeme pružně reagovat na jakýkoli požadavek.

img_sponzor8.png

 

Bieg na orientację

Wojskowy Klub Sportowy "Śląsk", Wroclaw

ENERVIT: Specialista na sportovní výživu pro vytrvalce

Sportujte lépe s Enervitem, výjimečnou a oblíbenou sportovní výživou známou efektivní podporou výkonnosti. Enervit nabízí širokou škálu energetických výživových doplňků, které vás ochrání před pocitem hladu, bleskově dodají energii a vytáhnou vás z krize. Další vás připraví na sport nebo pomůžou s regenerací.

img_Uniprint_2023.jpg

UNIPRINT, s.r.o.,
www.uniprint.cz


Grafické práce – personalizace zakázek – tisk ofsetový a digitální – povrchové úpravy a knihařské zpracování
– balení dle přání zákazníka – distribuce vlastním vozovým parkem – skladování. 

 

img_ALD_logo.jpg

Elektroinstalace od malých oprav a úptrav až k velkým projektům.
Instalace od rodinných domků po průmyslové haly.

img_logo%20czpl%20cz%402x.png

img_partneri_csos_2024.jpg

Lorem initius...

Lorem initius...

Partneři závodu